COLOR METAL SRL
Odorheiu Secuiesc, Harghita
21 ani pe piață76 angajațiCifră de afaceri 181.231.075 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al metalelor si minereurilor metalice
Locație & program
COLOR METAL SRL
Punct de LucruStr. Nicolae Balcescu nr. 2, Odorheiu Secuiesc, Harghita Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
COLOR-METAL SRL · CUI 17665726 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
COLOR-METAL SRL · CUI 17665726 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- COLOR-METAL SRL
- CUI
- 17665726
- Nr. reg. com.
- J2005000605192
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4682 – Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
- Înregistrată în
- 2005
- Adresă sediu social
- Str. Nicolae Bălcescu nr. 95
535600, Odorheiu Secuiesc, Harghita conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 181.231.075 | 4.098.687 | 21.291.724 | 34.126.826 | 53.035.560 | 76 |
| 2024 | 171.291.570 | 8.634.523 | 16.613.636 | 33.337.140 | 52.980.468 | 75 |
| 2023 | 178.268.229 | 7.473.662 | 21.616.991 | 30.926.863 | 56.345.947 | 72 |
| 2022 | 205.833.798 | 17.002.359 | 11.820.376 | 30.449.072 | 50.372.284 | 69 |
| 2021 | 164.988.215 | 17.605.632 | 8.376.318 | 31.380.329 | 36.369.925 | 69 |
| 2020 | 106.407.207 | 4.082.646 | 7.871.845 | 20.076.139 | 23.464.296 | 63 |
| 2019 | 107.458.935 | 4.158.702 | 8.248.827 | 23.194.369 | 20.881.650 | 68 |
Cifra de afaceri 2025
181.231.075 lei ▲ 5,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 181.231.075 | 4.098.687 | 21.291.724 | 34.126.826 | 53.035.560 | 76 |
| 2024 | 171.291.570 | 8.634.523 | 16.613.636 | 33.337.140 | 52.980.468 | 75 |
| 2023 | 178.268.229 | 7.473.662 | 21.616.991 | 30.926.863 | 56.345.947 | 72 |
| 2022 | 205.833.798 | 17.002.359 | 11.820.376 | 30.449.072 | 50.372.284 | 69 |
| 2021 | 164.988.215 | 17.605.632 | 8.376.318 | 31.380.329 | 36.369.925 | 69 |
| 2020 | 106.407.207 | 4.082.646 | 7.871.845 | 20.076.139 | 23.464.296 | 63 |
| 2019 | 107.458.935 | 4.158.702 | 8.248.827 | 23.194.369 | 20.881.650 | 68 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?