COLINA MOTORS SRL
București, Bucuresti
26 ani pe piață3 angajațiCifră de afaceri 15.785 leiPlătitor TVA
Comert cu autovehicule
Locație & program
COLINA MOTORS SRL
Punct de LucruStr. Pechea nr. 17-19, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
COLINA MOTORS SRL · CUI 13458124 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
COLINA MOTORS SRL · CUI 13458124 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- COLINA MOTORS SRL
- CUI
- 13458124
- Nr. reg. com.
- J2014002118238
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4671 – Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone)
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Str. Ghioceilor nr. 4Cbis, Camera nr. 3
Petrești, Ilfov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.785 | -196.756 | 14.894 | 2.483.445 | -329.479 | 3 |
| 2024 | 1.336.956 | 953.001 | 39.969 | 2.032.096 | -82.493 | 2 |
| 2023 | 44.342 | -445.539 | 75.627 | 3.898.854 | -1.035.494 | 2 |
| 2022 | 17.625.184 | 9.816.125 | 112.825 | 3.811.038 | -589.955 | 18 |
| 2021 | 61.032.096 | -3.431.804 | 847.001 | 18.466.844 | -10.393.946 | 68 |
| 2020 | 51.978.707 | -4.309.332 | 17.505.771 | 29.821.001 | -6.962.142 | 76 |
| 2019 | 90.631.853 | -706.273 | 19.337.273 | 32.256.182 | -2.798.684 | 86 |
Cifra de afaceri 2025
15.785 lei ▼ 98,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.785 | -196.756 | 14.894 | 2.483.445 | -329.479 | 3 |
| 2024 | 1.336.956 | 953.001 | 39.969 | 2.032.096 | -82.493 | 2 |
| 2023 | 44.342 | -445.539 | 75.627 | 3.898.854 | -1.035.494 | 2 |
| 2022 | 17.625.184 | 9.816.125 | 112.825 | 3.811.038 | -589.955 | 18 |
| 2021 | 61.032.096 | -3.431.804 | 847.001 | 18.466.844 | -10.393.946 | 68 |
| 2020 | 51.978.707 | -4.309.332 | 17.505.771 | 29.821.001 | -6.962.142 | 76 |
| 2019 | 90.631.853 | -706.273 | 19.337.273 | 32.256.182 | -2.798.684 | 86 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?