CIROMAT SERVCONSTRUCT SRL
Craiova, Dolj
32 ani pe piață50 angajațiCifră de afaceri 23.903.489 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al materialului lemnos si de constructii
Locație & program
CIROMAT SERVCONSTRUCT SRL
Sediu SocialStr. Caracal nr. 172, Craiova, Dolj Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
CIROMAT SERVCONSTRUCT SRL · CUI 6126190 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
CIROMAT SERVCONSTRUCT SRL · CUI 6126190 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- CIROMAT SERVCONSTRUCT SRL
- CUI
- 6126190
- Nr. reg. com.
- J1994002347160
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4683 – Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Str. Caracal nr. 172
Craiova, Dolj
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.903.489 | 412.457 | 12.138.826 | 7.790.275 | 13.638.921 | 50 |
| 2024 | 23.414.938 | 107.963 | 12.824.150 | 12.248.692 | 13.226.464 | 53 |
| 2023 | 25.432.848 | 5.475.078 | 12.678.326 | 10.445.141 | 13.118.501 | 58 |
| 2022 | 29.839.649 | 800.506 | 13.001.675 | 17.638.832 | 7.643.423 | 61 |
| 2021 | 28.731.943 | 922.685 | 13.895.069 | 16.697.811 | 8.496.796 | 62 |
| 2020 | 24.519.145 | 962.309 | 14.886.959 | 14.260.746 | 8.100.429 | 62 |
| 2019 | 27.546.277 | 567.972 | 15.662.362 | 13.134.245 | 9.723.082 | 71 |
Cifra de afaceri 2025
23.903.489 lei ▲ 2,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.903.489 | 412.457 | 12.138.826 | 7.790.275 | 13.638.921 | 50 |
| 2024 | 23.414.938 | 107.963 | 12.824.150 | 12.248.692 | 13.226.464 | 53 |
| 2023 | 25.432.848 | 5.475.078 | 12.678.326 | 10.445.141 | 13.118.501 | 58 |
| 2022 | 29.839.649 | 800.506 | 13.001.675 | 17.638.832 | 7.643.423 | 61 |
| 2021 | 28.731.943 | 922.685 | 13.895.069 | 16.697.811 | 8.496.796 | 62 |
| 2020 | 24.519.145 | 962.309 | 14.886.959 | 14.260.746 | 8.100.429 | 62 |
| 2019 | 27.546.277 | 567.972 | 15.662.362 | 13.134.245 | 9.723.082 | 71 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?