Centru de Resurse Calitate Calitas
Activități de consultanță în afaceri și management
32 de ani pe piațăCifră de afaceri 55.734 leiPlătitor TVA
RADESCU IOANADIRECTOR GENERAL
Alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Adresa
CENTRUL DE RESURSE CALITATE CALITAS SRL
Str. Trivale nr. 25, Pitești, jud. Argeș Vezi pe hartă
RADESCU IOANA
DIRECTOR GENERAL
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
CENTRUL DE RESURSE CALITATE-CALITAS SRL · CUI 5844612 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
CENTRUL DE RESURSE CALITATE-CALITAS SRL · CUI 5844612 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- CENTRUL DE RESURSE CALITATE-CALITAS SRL
- CUI
- 5844612
- Nr. reg. com.
- J1994000886032
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Str. Trivale nr. 25
Pitești, jud. Argeș
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.734 | 21.190 | 85.093 | 7.691 | 137.593 | 0 |
| 2024 | 118.535 | 114.191 | 1.304 | 42.267 | 116.403 | 0 |
| 2023 | 48.382 | 22.293 | 5.197 | 133.376 | 9.043 | 0 |
| 2022 | 75.205 | 11.296 | 6.491 | 108.778 | -13.250 | 1 |
| 2021 | 47.909 | 5.743 | 5.568 | 84.154 | -24.545 | 1 |
| 2020 | 55.257 | 15.662 | 6.802 | 91.038 | -30.288 | 1 |
| 2019 | 31.720 | -108.965 | 4.159 | 92.945 | -45.950 | 1 |
Cifra de afaceri 2025
55.734 lei ▼ 53%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.734 | 21.190 | 85.093 | 7.691 | 137.593 | 0 |
| 2024 | 118.535 | 114.191 | 1.304 | 42.267 | 116.403 | 0 |
| 2023 | 48.382 | 22.293 | 5.197 | 133.376 | 9.043 | 0 |
| 2022 | 75.205 | 11.296 | 6.491 | 108.778 | -13.250 | 1 |
| 2021 | 47.909 | 5.743 | 5.568 | 84.154 | -24.545 | 1 |
| 2020 | 55.257 | 15.662 | 6.802 | 91.038 | -30.288 | 1 |
| 2019 | 31.720 | -108.965 | 4.159 | 92.945 | -45.950 | 1 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?