CECONII
Recea, Arges
31 ani pe piață42 angajațiCifră de afaceri 11.713.074 leiPlătitor TVA
Pornită din inițiativa unor tineri entuziaști, Ceconii a devenit rapid un nume cunoscut în lumea serviciilor tipografice, atât în Baia Mare, cât si în județele limitrofe. Unitatea a cunoscut o dezvoltare rapida și continuă, ajungând în scurt timp sa colaboreze cu beneficiari din întreaga țară.
Evoluția parcului tehnic se înscrie pe o curbă permanent ascendentă; dotările din prezent asigură îndeplinirea tuturor sarcinilor specifice acestei activități, de la pregatirea producției pâna la finisare-ambalare. Scopul nostru este acela de a oferi clienților noștri servicii de calitate la prețuri competitive.
Fiind o companie care acționeaza într-un mediu concurențial, ne aflăm intr-o competiție continuă datorită performanței tehnice căt și a personalului calificat. Misiunea noastri este aceea de a oferi partenerilor noștri un pachet integrat care asigură toată gama de servicii, de la serviciile de consultanță în realizarea produselor, până la tipărirea acestora.
Valorile pe care le-am definit drept coordonate principale ale modului de punere în practică a misiunii companiei sunt:
Promptitudinea executării comenzilor asigură companiei un flux continuu al activității permițând totodată să ofere partenerilor termene de livrare cât mai scurte;
Flexibilitatea în execuția comenzilor a fost impusă de necesitatea realizării unei game extrem de diverse de produse solicitate de partenerii companiei;
Calitatea este valoarea fundamentala pentru întreaga activitate a companiei urmărindu-se ca produsele să respecte standarde înalte de calitate.
Evoluția parcului tehnic se înscrie pe o curbă permanent ascendentă; dotările din prezent asigură îndeplinirea tuturor sarcinilor specifice acestei activități, de la pregatirea producției pâna la finisare-ambalare. Scopul nostru este acela de a oferi clienților noștri servicii de calitate la prețuri competitive.
Fiind o companie care acționeaza într-un mediu concurențial, ne aflăm intr-o competiție continuă datorită performanței tehnice căt și a personalului calificat. Misiunea noastri este aceea de a oferi partenerilor noștri un pachet integrat care asigură toată gama de servicii, de la serviciile de consultanță în realizarea produselor, până la tipărirea acestora.
Valorile pe care le-am definit drept coordonate principale ale modului de punere în practică a misiunii companiei sunt:
Promptitudinea executării comenzilor asigură companiei un flux continuu al activității permițând totodată să ofere partenerilor termene de livrare cât mai scurte;
Flexibilitatea în execuția comenzilor a fost impusă de necesitatea realizării unei game extrem de diverse de produse solicitate de partenerii companiei;
Calitatea este valoarea fundamentala pentru întreaga activitate a companiei urmărindu-se ca produsele să respecte standarde înalte de calitate.
Locație & program
STR. STADIONULUI, NR.39
Punct de LucruStr. Stadionului, nr. 39, 117620, Recea, Arges Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
CECONII SRL · CUI 6889191 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
CECONII SRL · CUI 6889191 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- CECONII SRL
- CUI
- 6889191
- Nr. reg. com.
- J1994003063245
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 1812 – Alte activități de tipărire n.c.a.
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. Stadionului nr. 39
437225, Recea, Maramureș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.713.074 | 1.483.114 | 3.365.355 | 8.609.103 | 1.659.043 | 42 |
| 2024 | 16.397.203 | 4.121.479 | 3.421.788 | 14.311.170 | 4.323.580 | 44 |
| 2023 | 12.704.410 | 3.336.473 | 2.955.331 | 5.390.895 | 5.984.917 | 41 |
| 2022 | 14.010.395 | 2.565.736 | 2.560.472 | 7.632.988 | 2.648.444 | 44 |
| 2021 | 14.026.981 | 1.602.260 | 3.954.982 | 2.477.716 | 8.507.708 | 48 |
| 2020 | 14.059.486 | 1.442.714 | 5.416.125 | 3.437.162 | 6.905.448 | 48 |
| 2019 | 12.668.129 | 955.944 | 7.372.981 | 3.523.605 | 5.830.234 | 48 |
Cifra de afaceri 2025
11.713.074 lei ▼ 28,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.713.074 | 1.483.114 | 3.365.355 | 8.609.103 | 1.659.043 | 42 |
| 2024 | 16.397.203 | 4.121.479 | 3.421.788 | 14.311.170 | 4.323.580 | 44 |
| 2023 | 12.704.410 | 3.336.473 | 2.955.331 | 5.390.895 | 5.984.917 | 41 |
| 2022 | 14.010.395 | 2.565.736 | 2.560.472 | 7.632.988 | 2.648.444 | 44 |
| 2021 | 14.026.981 | 1.602.260 | 3.954.982 | 2.477.716 | 8.507.708 | 48 |
| 2020 | 14.059.486 | 1.442.714 | 5.416.125 | 3.437.162 | 6.905.448 | 48 |
| 2019 | 12.668.129 | 955.944 | 7.372.981 | 3.523.605 | 5.830.234 | 48 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?