Cagero Instal
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire
22 de ani pe piață12 angajațiCifră de afaceri 6.941.501 leiPlătitor TVA
GEORGE MANASTIREANUASOCIAT
Lucrari de instalatii tehnico-sanitare
Adresa
Str. Sebes nr. 22, București Vezi pe hartă
GEORGE MANASTIREANU
ASOCIAT
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
CAGERO INSTAL SRL · CUI 17001272 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
CAGERO INSTAL SRL · CUI 17001272 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- CAGERO INSTAL SRL
- CUI
- 17001272
- Nr. reg. com.
- J40/19924/2004
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- Înregistrată în
- 2004
- Adresă sediu social
- Str. Sebes nr. 22
București
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.941.501 | 1.289.248 | 870.769 | 1.644.628 | 1.579.938 | 12 |
| 2024 | 6.255.607 | 1.021.716 | 951.155 | 1.044.518 | 1.312.406 | 12 |
| 2023 | 5.869.306 | 801.151 | 849.246 | 986.879 | 1.095.575 | 13 |
| 2022 | 4.328.328 | 568.505 | 889.987 | 757.387 | 859.648 | 13 |
| 2021 | 3.962.483 | 226.562 | 832.121 | 1.303.508 | 664.823 | 13 |
| 2020 | 3.481.847 | 65.567 | 894.374 | 1.494.902 | 438.260 | 13 |
| 2019 | 3.742.413 | 334.633 | 779.237 | 1.150.296 | 625.324 | 14 |
Cifra de afaceri 2025
6.941.501 lei ▲ 11%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.941.501 | 1.289.248 | 870.769 | 1.644.628 | 1.579.938 | 12 |
| 2024 | 6.255.607 | 1.021.716 | 951.155 | 1.044.518 | 1.312.406 | 12 |
| 2023 | 5.869.306 | 801.151 | 849.246 | 986.879 | 1.095.575 | 13 |
| 2022 | 4.328.328 | 568.505 | 889.987 | 757.387 | 859.648 | 13 |
| 2021 | 3.962.483 | 226.562 | 832.121 | 1.303.508 | 664.823 | 13 |
| 2020 | 3.481.847 | 65.567 | 894.374 | 1.494.902 | 438.260 | 13 |
| 2019 | 3.742.413 | 334.633 | 779.237 | 1.150.296 | 625.324 | 14 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Firme similare în București
Ești reprezentantul acestei firme?