C.M.C SRL
Cărbunari, Maramures
34 ani pe piață3 angajațiCifră de afaceri 47.037 leiPlătitor TVA
Taierea, fasonarea si finisarea pietrei
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
C.M.C S.R.L. · CUI 2196745 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
C.M.C S.R.L. · CUI 2196745 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- C.M.C S.R.L.
- CUI
- 2196745
- Nr. reg. com.
- J24/913/1991
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2370 – Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- nr. 1
437146, Cărbunari, Maramureș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.037 | -300.051 | 1.083.598 | 8.924.214 | -4.052.521 | 3 |
| 2024 | 659.042 | -3.309.119 | 1.107.726 | 8.656.714 | -3.752.469 | 11 |
| 2023 | 1.390.254 | -1.374.643 | 1.165.633 | 7.922.498 | -443.350 | 19 |
| 2022 | 970.475 | 2.236.131 | 5.835.348 | 8.971.190 | 2.469.511 | 18 |
| 2021 | 724.606 | -682.619 | 5.966.863 | 11.738.295 | 309.744 | 16 |
| 2020 | 426.187 | -884.400 | 6.103.358 | 11.316.017 | 992.363 | 17 |
| 2019 | 253.422 | -1.385.643 | 6.258.634 | 10.914.871 | 1.876.763 | 21 |
Cifra de afaceri 2025
47.037 lei ▼ 92,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.037 | -300.051 | 1.083.598 | 8.924.214 | -4.052.521 | 3 |
| 2024 | 659.042 | -3.309.119 | 1.107.726 | 8.656.714 | -3.752.469 | 11 |
| 2023 | 1.390.254 | -1.374.643 | 1.165.633 | 7.922.498 | -443.350 | 19 |
| 2022 | 970.475 | 2.236.131 | 5.835.348 | 8.971.190 | 2.469.511 | 18 |
| 2021 | 724.606 | -682.619 | 5.966.863 | 11.738.295 | 309.744 | 16 |
| 2020 | 426.187 | -884.400 | 6.103.358 | 11.316.017 | 992.363 | 17 |
| 2019 | 253.422 | -1.385.643 | 6.258.634 | 10.914.871 | 1.876.763 | 21 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?