BRIARIS IND SA
Cârcea, Dolj
34 ani pe piață102 angajațiCifră de afaceri 155.774.350 leiPlătitor TVA
Comert cu autovehicule
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
BRIARIS IND S.R.L. · CUI RO2329485 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
BRIARIS IND S.R.L. · CUI RO2329485 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- BRIARIS IND S.R.L.
- CUI
- RO2329485
- Nr. reg. com.
- J1992002899160
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4671 – Comerț cu ridicata al autovehiculelor
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Calea București nr. 2
207206, Cârcea, Dolj conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155.774.350 | 10.171.258 | 91.884.580 | 29.529.007 | 181.192.521 | 102 |
| 2024 | 149.952.964 | 28.084.258 | 92.545.268 | 25.158.576 | 191.622.501 | 106 |
| 2023 | 193.397.450 | 15.203.361 | 81.463.287 | 68.734.793 | 129.993.882 | 110 |
| 2022 | 126.695.871 | 8.278.736 | 81.136.731 | 36.863.181 | 116.604.608 | 115 |
| 2021 | 115.660.603 | 8.964.963 | 79.837.686 | 27.301.581 | 113.392.598 | 105 |
| 2020 | 99.598.753 | 4.223.461 | 71.828.837 | 36.279.662 | 105.613.358 | 92 |
| 2019 | 88.014.198 | 4.430.514 | 72.940.651 | 13.955.578 | 102.186.074 | 88 |
Cifra de afaceri 2025
155.774.350 lei ▲ 3,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155.774.350 | 10.171.258 | 91.884.580 | 29.529.007 | 181.192.521 | 102 |
| 2024 | 149.952.964 | 28.084.258 | 92.545.268 | 25.158.576 | 191.622.501 | 106 |
| 2023 | 193.397.450 | 15.203.361 | 81.463.287 | 68.734.793 | 129.993.882 | 110 |
| 2022 | 126.695.871 | 8.278.736 | 81.136.731 | 36.863.181 | 116.604.608 | 115 |
| 2021 | 115.660.603 | 8.964.963 | 79.837.686 | 27.301.581 | 113.392.598 | 105 |
| 2020 | 99.598.753 | 4.223.461 | 71.828.837 | 36.279.662 | 105.613.358 | 92 |
| 2019 | 88.014.198 | 4.430.514 | 72.940.651 | 13.955.578 | 102.186.074 | 88 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?