BOTTLING PRINTING SRL
București, Bucuresti
21 ani pe piață10 angajațiCifră de afaceri 6.925.351 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice si software-ului
Locație & program
BOTTLING PRINTING SRL
Punct de LucruStr. Leonard Nicolae nr. 4, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
BOTTLING PRINTING SRL · CUI 18194236 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
BOTTLING PRINTING SRL · CUI 18194236 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- BOTTLING PRINTING SRL
- CUI
- 18194236
- Nr. reg. com.
- J2005020531406
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4650 – Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
- Înregistrată în
- 2005
- Adresă sediu social
- Str. Sabarului nr. 18
Popești Leordeni, Ilfov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.925.351 | 379.480 | 494.627 | 1.733.147 | 3.064.454 | 10 |
| 2024 | 6.486.165 | 394.717 | 225.491 | 1.175.411 | 2.684.974 | 10 |
| 2023 | 5.135.857 | -14.069 | 373.242 | 1.352.352 | 2.290.257 | 10 |
| 2022 | 5.668.829 | 364.727 | 146.377 | 1.434.291 | 2.337.942 | 10 |
| 2021 | 5.084.918 | 272.486 | 166.757 | 1.236.221 | 1.973.215 | 11 |
| 2020 | 5.434.945 | 248.603 | 219.013 | 2.172.582 | 1.842.052 | 10 |
| 2019 | 4.968.341 | -233.382 | 211.248 | 1.715.939 | 1.594.146 | 13 |
Cifra de afaceri 2025
6.925.351 lei ▲ 6,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.925.351 | 379.480 | 494.627 | 1.733.147 | 3.064.454 | 10 |
| 2024 | 6.486.165 | 394.717 | 225.491 | 1.175.411 | 2.684.974 | 10 |
| 2023 | 5.135.857 | -14.069 | 373.242 | 1.352.352 | 2.290.257 | 10 |
| 2022 | 5.668.829 | 364.727 | 146.377 | 1.434.291 | 2.337.942 | 10 |
| 2021 | 5.084.918 | 272.486 | 166.757 | 1.236.221 | 1.973.215 | 11 |
| 2020 | 5.434.945 | 248.603 | 219.013 | 2.172.582 | 1.842.052 | 10 |
| 2019 | 4.968.341 | -233.382 | 211.248 | 1.715.939 | 1.594.146 | 13 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?