BIOFARM SA
București, Bucuresti
34 ani pe piață369 angajațiCifră de afaceri 319.343.082 leiPlătitor TVA
Fabricarea preparatelor farmaceutice
Locație & program
BIOFARM SA
Punct de LucruStr. Logofat Tautu nr. 99, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
BIOFARM SA · CUI 341563 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
BIOFARM SA · CUI 341563 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- BIOFARM SA
- CUI
- 341563
- Nr. reg. com.
- J1991000199407
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2120 – Fabricarea preparatelor farmaceutice
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Str. Logofatul Tautu nr. 99
București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 319.343.082 | 100.633.209 | 196.538.381 | 72.302.180 | 548.348.029 | 369 |
| 2024 | 286.780.014 | 74.396.967 | 213.354.564 | 61.905.163 | 478.261.456 | 373 |
| 2023 | 280.313.675 | 77.012.898 | 206.697.055 | 49.433.438 | 434.411.125 | 399 |
| 2022 | 277.026.343 | 70.917.262 | 182.784.769 | 58.314.169 | 380.055.572 | 387 |
| 2021 | 239.086.666 | 60.355.769 | 171.185.631 | 48.779.891 | 332.787.318 | 371 |
| 2020 | 216.451.696 | 54.264.580 | 154.799.283 | 40.966.089 | 291.551.533 | 331 |
| 2019 | 195.390.812 | 50.881.819 | 138.834.502 | 52.003.451 | 257.230.332 | 356 |
Cifra de afaceri 2025
319.343.082 lei ▲ 11,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 319.343.082 | 100.633.209 | 196.538.381 | 72.302.180 | 548.348.029 | 369 |
| 2024 | 286.780.014 | 74.396.967 | 213.354.564 | 61.905.163 | 478.261.456 | 373 |
| 2023 | 280.313.675 | 77.012.898 | 206.697.055 | 49.433.438 | 434.411.125 | 399 |
| 2022 | 277.026.343 | 70.917.262 | 182.784.769 | 58.314.169 | 380.055.572 | 387 |
| 2021 | 239.086.666 | 60.355.769 | 171.185.631 | 48.779.891 | 332.787.318 | 371 |
| 2020 | 216.451.696 | 54.264.580 | 154.799.283 | 40.966.089 | 291.551.533 | 331 |
| 2019 | 195.390.812 | 50.881.819 | 138.834.502 | 52.003.451 | 257.230.332 | 356 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?