Benzi Adezive S.A.
Agnita, jud. Sibiu
34 ani pe piață7 angajațiCifră de afaceri 574.272 leiPlătitor TVA
Ilie Ioan NistorDirector
Producator de benzi adezive reumectabile, pe suport din hartie, saci, pungi din hartie, simple sau personalizate.
Locație & program
Benzi Adezive S.A.
Punct de LucruStr. M Viteazu nr. 140, Agnita, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
BENZI ADEZIVE SA AGNITA · CUI 811398 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
BENZI ADEZIVE SA AGNITA · CUI 811398 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- BENZI ADEZIVE SA AGNITA
- CUI
- 811398
- Nr. reg. com.
- J32/220/1991
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 1729 – Fabricarea altor articole din hartie si carton n.c.a.
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Str. Mihai Viteazu nr. 140
555100, Agnita, Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 574.272 | -402.574 | 237.555 | 916.086 | -332.309 | 7 |
| 2024 | 319.363 | -255.445 | 460.133 | 713.687 | 70.264 | 5 |
| 2023 | 260.400 | 1.177 | 71.252 | 87.881 | 325.710 | 0 |
| 2022 | 199.215 | -7.682 | 72.416 | 11.335 | 324.533 | 0 |
| 2021 | 205.783 | -7.396 | 73.579 | 26.683 | 406.263 | 0 |
| 2020 | 226.617 | 793 | 75.540 | 40.775 | 413.659 | 0 |
| 2019 | 272.076 | -22.769 | 78.046 | 15.340 | 412.866 | 0 |
Cifra de afaceri 2025
574.272 lei ▲ 79,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 574.272 | -402.574 | 237.555 | 916.086 | -332.309 | 7 |
| 2024 | 319.363 | -255.445 | 460.133 | 713.687 | 70.264 | 5 |
| 2023 | 260.400 | 1.177 | 71.252 | 87.881 | 325.710 | 0 |
| 2022 | 199.215 | -7.682 | 72.416 | 11.335 | 324.533 | 0 |
| 2021 | 205.783 | -7.396 | 73.579 | 26.683 | 406.263 | 0 |
| 2020 | 226.617 | 793 | 75.540 | 40.775 | 413.659 | 0 |
| 2019 | 272.076 | -22.769 | 78.046 | 15.340 | 412.866 | 0 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?