B & B COLLECTION SRL
București, Bucuresti
27 ani pe piață979 angajațiCifră de afaceri 628.753.134 leiPlătitor TVA
Retail ceasuri, bijuterii si produse cosmetice.
Locație & program
B&B COLLECTION SRL
Punct de LucruStr. Traian nr. 3 bl. E6 sc. 2 et. 7 ap. 54, Sector 3, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
B & B COLLECTION SRL · CUI RO11984882 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
B & B COLLECTION SRL · CUI RO11984882 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- B & B COLLECTION SRL
- CUI
- RO11984882
- Nr. reg. com.
- J1999006414401
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- Înregistrată în
- 1999
- Adresă sediu social
- Str. Nicolae Iorga nr. 13, Corp A. Parter
10432, București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 628.753.134 | 80.574.604 | 44.822.281 | 413.684.208 | 141.567.579 | 979 |
| 2024 | 625.113.031 | 83.165.492 | 39.765.206 | 206.535.349 | 310.992.976 | 965 |
| 2023 | 582.525.642 | 75.601.207 | 39.293.864 | 171.381.205 | 336.523.136 | 956 |
| 2022 | 522.590.551 | 66.059.651 | 32.648.079 | 175.840.741 | 260.921.929 | 933 |
| 2021 | 434.443.101 | 45.857.361 | 30.902.549 | 85.516.520 | 288.334.951 | 959 |
| 2020 | 323.989.020 | 27.942.366 | 27.500.239 | 84.535.133 | 270.029.842 | 1.082 |
| 2019 | 407.996.467 | 40.602.343 | 26.826.028 | 101.067.829 | 250.951.372 | 1.108 |
Cifra de afaceri 2025
628.753.134 lei ▲ 0,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 628.753.134 | 80.574.604 | 44.822.281 | 413.684.208 | 141.567.579 | 979 |
| 2024 | 625.113.031 | 83.165.492 | 39.765.206 | 206.535.349 | 310.992.976 | 965 |
| 2023 | 582.525.642 | 75.601.207 | 39.293.864 | 171.381.205 | 336.523.136 | 956 |
| 2022 | 522.590.551 | 66.059.651 | 32.648.079 | 175.840.741 | 260.921.929 | 933 |
| 2021 | 434.443.101 | 45.857.361 | 30.902.549 | 85.516.520 | 288.334.951 | 959 |
| 2020 | 323.989.020 | 27.942.366 | 27.500.239 | 84.535.133 | 270.029.842 | 1.082 |
| 2019 | 407.996.467 | 40.602.343 | 26.826.028 | 101.067.829 | 250.951.372 | 1.108 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?