AZALIS SRL
Craiova, Dolj
24 ani pe piață131 angajațiCifră de afaceri 200.504.032 leiPlătitor TVA
Intermedieri in comertul cu combustibili, minerale, si produse chimice pentru industrie
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
AZALIS SRL · CUI 14642582 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
AZALIS SRL · CUI 14642582 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- AZALIS SRL
- CUI
- 14642582
- Nr. reg. com.
- J2002000443166
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
- Înregistrată în
- 2002
- Adresă sediu social
- Bld. Nicolae Romanescu nr. 80, Clădire birouri C14
200738, Craiova, Dolj conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 200.504.032 | 4.511.013 | 20.948.774 | 7.296.411 | 27.863.336 | 131 |
| 2024 | 256.805.581 | 13.567.387 | 63.622.853 | 37.290.324 | 61.451.972 | 146 |
| 2023 | 256.298.116 | 13.925.234 | 51.918.106 | 25.994.050 | 70.712.498 | 156 |
| 2022 | 277.956.242 | 16.144.428 | 48.930.568 | 32.244.305 | 56.787.264 | 158 |
| 2021 | 190.725.448 | 11.832.316 | 45.757.786 | 21.514.103 | 50.655.639 | 166 |
| 2020 | 138.283.234 | 8.165.732 | 41.423.088 | 26.483.266 | 38.770.955 | 149 |
| 2019 | 152.073.172 | 9.702.252 | 28.162.120 | 21.824.437 | 30.605.223 | 157 |
Cifra de afaceri 2025
200.504.032 lei ▼ 21,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 200.504.032 | 4.511.013 | 20.948.774 | 7.296.411 | 27.863.336 | 131 |
| 2024 | 256.805.581 | 13.567.387 | 63.622.853 | 37.290.324 | 61.451.972 | 146 |
| 2023 | 256.298.116 | 13.925.234 | 51.918.106 | 25.994.050 | 70.712.498 | 156 |
| 2022 | 277.956.242 | 16.144.428 | 48.930.568 | 32.244.305 | 56.787.264 | 158 |
| 2021 | 190.725.448 | 11.832.316 | 45.757.786 | 21.514.103 | 50.655.639 | 166 |
| 2020 | 138.283.234 | 8.165.732 | 41.423.088 | 26.483.266 | 38.770.955 | 149 |
| 2019 | 152.073.172 | 9.702.252 | 28.162.120 | 21.824.437 | 30.605.223 | 157 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?