Auto Reflex S.R.L.
Satu Mare, Satu Mare
31 ani pe piață38 angajațiCifră de afaceri 11.621.866 leiPlătitor TVA
Scoala de soferi amatori si profesionisti, atestate mopede, curs de legislatie rutiera interactiv , posibilitate simulare proba teoretica pe monitor touch-screen
Transport persoane intern prin curse regulate sau ocazionale cu microbuse si autobuse de ultima generatie
Tel. 0744368063
Fax. 0361-402109
Transport persoane intern prin curse regulate sau ocazionale cu microbuse si autobuse de ultima generatie
Tel. 0744368063
Fax. 0361-402109
Locație & program
Auto Reflex S.R.L.
Sediu SocialStr. Ana Ipatescu nr. 12, Satu Mare, Satu Mare Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
AUTO REFLEX SRL · CUI 6851464 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
AUTO REFLEX SRL · CUI 6851464 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- AUTO REFLEX SRL
- CUI
- 6851464
- Nr. reg. com.
- J1994002107300
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4931 – Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. Ana Ipatescu nr. 12
Satu Mare, Satu Mare
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.621.866 | 2.274.766 | 3.286.478 | 4.330.666 | 2.753.501 | 38 |
| 2024 | 9.478.967 | 1.576.256 | 1.992.183 | 2.299.391 | 3.078.734 | 37 |
| 2023 | 7.820.405 | 1.129.877 | 1.751.416 | 2.156.723 | 2.317.698 | 34 |
| 2022 | 7.996.077 | 723.800 | 1.459.363 | 1.751.022 | 1.187.820 | 35 |
| 2021 | 6.603.108 | 908.168 | 1.433.510 | 591.209 | 3.062.020 | 0 |
| 2020 | 5.249.705 | 241.597 | 1.124.960 | 353.818 | 2.153.852 | 37 |
| 2019 | 7.759.356 | 733.303 | 1.636.294 | 876.741 | 1.912.255 | 58 |
Cifra de afaceri 2025
11.621.866 lei ▲ 22,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.621.866 | 2.274.766 | 3.286.478 | 4.330.666 | 2.753.501 | 38 |
| 2024 | 9.478.967 | 1.576.256 | 1.992.183 | 2.299.391 | 3.078.734 | 37 |
| 2023 | 7.820.405 | 1.129.877 | 1.751.416 | 2.156.723 | 2.317.698 | 34 |
| 2022 | 7.996.077 | 723.800 | 1.459.363 | 1.751.022 | 1.187.820 | 35 |
| 2021 | 6.603.108 | 908.168 | 1.433.510 | 591.209 | 3.062.020 | 0 |
| 2020 | 5.249.705 | 241.597 | 1.124.960 | 353.818 | 2.153.852 | 37 |
| 2019 | 7.759.356 | 733.303 | 1.636.294 | 876.741 | 1.912.255 | 58 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?