ATHENAEUM CONSTRUCT SA
București
32 ani pe piață156 angajațiCifră de afaceri 53.060.160 leiPlătitor TVA
Constructii de cladiri si lucrari de geniu
Locație & program
ATHENAEUM CONSTRUCT SA
Sediu SocialStr. Locotenent Marinescu Stefan nr. 9, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
NANU ADRIAN
DIRECTOR ECONOMIC
ATHENAEUM CONSTRUCT SA
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ATHENAEUM CONSTRUCT S.R.L. · CUI 5602554 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ATHENAEUM CONSTRUCT S.R.L. · CUI 5602554 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ATHENAEUM CONSTRUCT S.R.L.
- CUI
- 5602554
- Nr. reg. com.
- J1993010900400
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Str. Locotenent Marinescu Stefan nr. 9
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.060.160 | 589.553 | 5.467.286 | 15.440.174 | 18.655.827 | 156 |
| 2024 | 71.980.662 | 735.201 | 3.684.983 | 24.418.962 | 18.066.274 | 205 |
| 2023 | 47.073.125 | 112.319 | 4.673.786 | 19.596.415 | 18.174.287 | 196 |
| 2022 | 44.384.421 | 2.732.378 | 5.023.481 | 14.755.744 | 18.061.968 | 174 |
| 2021 | 32.913.068 | 2.523.663 | 5.289.012 | 8.716.531 | 15.329.590 | 176 |
| 2020 | 43.217.495 | 3.727.439 | 5.315.532 | 7.664.343 | 12.825.664 | 142 |
| 2019 | 17.790.182 | 130.690 | 10.114.962 | 9.009.384 | 9.098.225 | 123 |
Cifra de afaceri 2025
53.060.160 lei ▼ 26,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.060.160 | 589.553 | 5.467.286 | 15.440.174 | 18.655.827 | 156 |
| 2024 | 71.980.662 | 735.201 | 3.684.983 | 24.418.962 | 18.066.274 | 205 |
| 2023 | 47.073.125 | 112.319 | 4.673.786 | 19.596.415 | 18.174.287 | 196 |
| 2022 | 44.384.421 | 2.732.378 | 5.023.481 | 14.755.744 | 18.061.968 | 174 |
| 2021 | 32.913.068 | 2.523.663 | 5.289.012 | 8.716.531 | 15.329.590 | 176 |
| 2020 | 43.217.495 | 3.727.439 | 5.315.532 | 7.664.343 | 12.825.664 | 142 |
| 2019 | 17.790.182 | 130.690 | 10.114.962 | 9.009.384 | 9.098.225 | 123 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?