ASTRA ROGER SRL
București, Bucuresti
33 ani pe piață36 angajațiCifră de afaceri 19.453.746 leiPlătitor TVA
Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii
Locație & program
ASTRA ROGER SRL
Sediu SocialStr. Grigore Vasiliu-Birlic nr. 22, Sector 2, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ASTRA-ROGER SRL · CUI 2840284 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ASTRA-ROGER SRL · CUI 2840284 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ASTRA-ROGER SRL
- CUI
- 2840284
- Nr. reg. com.
- J1991003918409
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Grigore Vasiliu-Birlic nr. 22, Sector 2
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.453.746 | 2.506.004 | 7.357.105 | 7.566.634 | 4.824.953 | 36 |
| 2024 | 23.952.235 | 1.956.713 | 6.356.942 | 10.823.058 | 4.275.662 | 37 |
| 2023 | 25.087.011 | 4.469.294 | 5.415.083 | 3.768.721 | 7.087.279 | 37 |
| 2022 | 22.494.293 | 5.014.079 | 3.996.388 | 7.295.251 | 5.073.866 | 35 |
| 2021 | 11.403.831 | 1.121.721 | 1.892.312 | 2.294.530 | 2.113.412 | 33 |
| 2020 | 7.232.921 | 557.949 | 1.912.462 | 1.542.913 | 2.628.147 | 32 |
| 2019 | 5.790.404 | 151.406 | 2.098.062 | 1.657.689 | 2.070.198 | 33 |
Cifra de afaceri 2025
19.453.746 lei ▼ 18,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.453.746 | 2.506.004 | 7.357.105 | 7.566.634 | 4.824.953 | 36 |
| 2024 | 23.952.235 | 1.956.713 | 6.356.942 | 10.823.058 | 4.275.662 | 37 |
| 2023 | 25.087.011 | 4.469.294 | 5.415.083 | 3.768.721 | 7.087.279 | 37 |
| 2022 | 22.494.293 | 5.014.079 | 3.996.388 | 7.295.251 | 5.073.866 | 35 |
| 2021 | 11.403.831 | 1.121.721 | 1.892.312 | 2.294.530 | 2.113.412 | 33 |
| 2020 | 7.232.921 | 557.949 | 1.912.462 | 1.542.913 | 2.628.147 | 32 |
| 2019 | 5.790.404 | 151.406 | 2.098.062 | 1.657.689 | 2.070.198 | 33 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?