Asio Romania S.R.L.
Cluj-Napoca, Cluj
28 ani pe piață7 angajațiCifră de afaceri 3.613.742 leiPlătitor TVA
Grupul de firme ASIO activeaza
Locație & program
Asio Romania S.R.L.
Punct de LucruStr. Navodari nr. 11 ap. 6, Cluj-Napoca, Cluj Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ASIO ROMANIA SRL · CUI 10340956 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ASIO ROMANIA SRL · CUI 10340956 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ASIO ROMANIA SRL
- CUI
- 10340956
- Nr. reg. com.
- J1998000506125
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2829 – Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
- Înregistrată în
- 1998
- Adresă sediu social
- Str. Orăștie nr. 10, Depozitul nr. 6. Rampa 1
400398, Cluj-Napoca, Cluj conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.613.742 | 67.812 | 693.479 | 1.191.345 | 2.220.973 | 7 |
| 2024 | 3.160.039 | -184.214 | 710.003 | 138.349 | 2.153.161 | 8 |
| 2023 | 5.533.167 | 222.315 | 736.863 | 400.216 | 2.337.375 | 8 |
| 2022 | 3.523.468 | 279.336 | 712.707 | 1.066.071 | 2.254.727 | 7 |
| 2021 | 3.271.181 | 107.379 | 725.488 | 172.047 | 1.975.391 | 8 |
| 2020 | 3.395.735 | 368.489 | 695.819 | 746.276 | 2.015.408 | 8 |
| 2019 | 4.114.365 | 318.329 | 715.756 | 893.615 | 1.774.251 | 8 |
Cifra de afaceri 2025
3.613.742 lei ▲ 14,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.613.742 | 67.812 | 693.479 | 1.191.345 | 2.220.973 | 7 |
| 2024 | 3.160.039 | -184.214 | 710.003 | 138.349 | 2.153.161 | 8 |
| 2023 | 5.533.167 | 222.315 | 736.863 | 400.216 | 2.337.375 | 8 |
| 2022 | 3.523.468 | 279.336 | 712.707 | 1.066.071 | 2.254.727 | 7 |
| 2021 | 3.271.181 | 107.379 | 725.488 | 172.047 | 1.975.391 | 8 |
| 2020 | 3.395.735 | 368.489 | 695.819 | 746.276 | 2.015.408 | 8 |
| 2019 | 4.114.365 | 318.329 | 715.756 | 893.615 | 1.774.251 | 8 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?