Asigure.ro
Sibiu, Sibiu
20 ani pe piațăCifră de afaceri 155.614 lei
Asigurări prin WhatsApp
RCA, CASCO, Călătorie și Locuință
RCA, CASCO, Călătorie și Locuință
Servicii
Asigurări RCA
Asigurări prin WhatsApp
Asigurări CASCO
Asigurări prin WhatsApp
Asigurări de călătorie
Asigurări prin WhatsApp
Asigurări Travel
Asigurări prin WhatsApp
Asigurări
Locație & program
Birou asigurări
Punct de Lucru Birou Deschis publiculuiGheorghe Dima nr. 22, 550409, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Luni 09:00 - 17:00
Marți 09:00 - 17:00
Miercuri 09:00 - 17:00
Joi 09:00 - 17:00
Vineri 09:00 - 17:00
Website, rețele sociale și plată
- https://asigure.ro
Asigurari prin WhatsApp
Persoane de contact
Date firmă
HATLINE GROUP SRL · CUI 18971243 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
HATLINE GROUP SRL · CUI 18971243 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- HATLINE GROUP SRL
- CUI
- 18971243
- Nr. reg. com.
- J32/1244/2006
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 6202 – Activitati de consultanta in tehnologia informatiei
- Înregistrată în
- 2006
- Adresă sediu social
- Str. Gheorghe Dima nr. 22
Sibiu, Sibiu - Cont bancar
RO50INGB0000999901863866
ING BANK
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155.614 | -57.676 | 14.677 | 80.660 | 8.885 | 0 |
| 2024 | 209.952 | 48.176 | 56.250 | 1.818 | 85.005 | 0 |
| 2023 | 95.788 | 11.782 | 101.250 | 91.242 | 43.629 | 0 |
| 2022 | 104.108 | -57.962 | 146.250 | 133.171 | 31.847 | 2 |
| 2021 | 182.283 | 91.938 | 342 | 38.794 | 89.809 | 1 |
| 2020 | 100.677 | 77.784 | 1.025 | 70.001 | -2.129 | 0 |
| 2019 | 107.848 | -79.653 | 1.709 | 95.348 | -79.913 | 2 |
Cifra de afaceri 2025
155.614 lei ▼ 25,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155.614 | -57.676 | 14.677 | 80.660 | 8.885 | 0 |
| 2024 | 209.952 | 48.176 | 56.250 | 1.818 | 85.005 | 0 |
| 2023 | 95.788 | 11.782 | 101.250 | 91.242 | 43.629 | 0 |
| 2022 | 104.108 | -57.962 | 146.250 | 133.171 | 31.847 | 2 |
| 2021 | 182.283 | 91.938 | 342 | 38.794 | 89.809 | 1 |
| 2020 | 100.677 | 77.784 | 1.025 | 70.001 | -2.129 | 0 |
| 2019 | 107.848 | -79.653 | 1.709 | 95.348 | -79.913 | 2 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?