ASCENSORUL ROMSERVICE COMPANY
București, Bucuresti
31 ani pe piață130 angajațiCifră de afaceri 16.563.122 leiPlătitor TVA
S.C. ASCENSORUL ROMSERVICE COMPANY S.A. ocupa astazi locul conducator pe piata în domeniul serviciilor ascensoarelor în România.
Preocupati permanent de satisfacerea cerintelor clientilor, colaboram cu firme de renume, asigurând astfel furnizarea si montajul unor ascensoare îndeplinind conditii optime de siguranta, calitate si confort, având finisaje standard sau de lux, în deplina concordanta cu Normele Europene.
Obiectul nostru de activitate îl constituie CONSTRUIREA, MONTAJUL, REPARAREA, MODERNIZAREA, ÎNTRETINEREA si
REVIZIA GENERALA A ASCENSOARELOR cu actionare electrica sau hidraulica, având finisaje standard sau de lux, pentru
transportul persoanelor si materialelor, cu componente indigene sau din import.
Preocupati permanent de satisfacerea cerintelor clientilor, colaboram cu firme de renume, asigurând astfel furnizarea si montajul unor ascensoare îndeplinind conditii optime de siguranta, calitate si confort, având finisaje standard sau de lux, în deplina concordanta cu Normele Europene.
Obiectul nostru de activitate îl constituie CONSTRUIREA, MONTAJUL, REPARAREA, MODERNIZAREA, ÎNTRETINEREA si
REVIZIA GENERALA A ASCENSOARELOR cu actionare electrica sau hidraulica, având finisaje standard sau de lux, pentru
transportul persoanelor si materialelor, cu componente indigene sau din import.
Locație & program
ASCENSORUL ROMSERVICE COMPANY
Sediu SocialStr. Profesor Mitrita constantinescu nr. 6, Sector 3, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ASCENSORUL ROMSERVICE COMPANY SA · CUI RO7630585 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ASCENSORUL ROMSERVICE COMPANY SA · CUI RO7630585 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ASCENSORUL ROMSERVICE COMPANY SA
- CUI
- RO7630585
- Nr. reg. com.
- J1995006732400
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2822 – Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. Profesor Mitrita constantinescu nr. 6, Sector 3
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.563.122 | 17.974 | 3.309.525 | 1.360.298 | 6.427.815 | 130 |
| 2024 | 16.055.611 | 285.248 | 2.857.160 | 1.538.581 | 6.093.521 | 120 |
| 2023 | 15.778.657 | 233.175 | 2.897.572 | 1.417.810 | 5.961.773 | 126 |
| 2022 | 14.684.180 | 507.499 | 2.960.010 | 1.795.937 | 6.004.897 | 135 |
| 2021 | 13.547.724 | 542.670 | 2.983.395 | 1.219.776 | 5.835.099 | 137 |
| 2020 | 14.038.046 | 468.117 | 3.006.863 | 1.129.853 | 5.630.128 | 150 |
| 2019 | 14.093.602 | 590.759 | 2.175.122 | 1.579.354 | 4.583.102 | 175 |
Cifra de afaceri 2025
16.563.122 lei ▲ 3,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.563.122 | 17.974 | 3.309.525 | 1.360.298 | 6.427.815 | 130 |
| 2024 | 16.055.611 | 285.248 | 2.857.160 | 1.538.581 | 6.093.521 | 120 |
| 2023 | 15.778.657 | 233.175 | 2.897.572 | 1.417.810 | 5.961.773 | 126 |
| 2022 | 14.684.180 | 507.499 | 2.960.010 | 1.795.937 | 6.004.897 | 135 |
| 2021 | 13.547.724 | 542.670 | 2.983.395 | 1.219.776 | 5.835.099 | 137 |
| 2020 | 14.038.046 | 468.117 | 3.006.863 | 1.129.853 | 5.630.128 | 150 |
| 2019 | 14.093.602 | 590.759 | 2.175.122 | 1.579.354 | 4.583.102 | 175 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?