ARPLAMA ROMANIA SRL
Făgăraș, Brasov
26 ani pe piață100 angajațiCifră de afaceri 22.952.614 leiPlătitor TVA
Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
Locație & program
ARPLAMA ROMANIA SRL
Punct de LucruStr. Tudor Vladimirescu nr. 87, Făgăraș, Brasov Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ARPLAMA ROMANIA SRL · CUI 13104658 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ARPLAMA ROMANIA SRL · CUI 13104658 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ARPLAMA ROMANIA SRL
- CUI
- 13104658
- Nr. reg. com.
- J08/513/2000
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2229 – Fabricarea altor produse din material plastic
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Str. Tudor Vladimirescu nr. 86
505200, Făgăraș, Brașov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.952.614 | 593.049 | 15.339.429 | 9.213.113 | 18.597.622 | 100 |
| 2024 | 20.044.012 | -2.280.187 | 16.194.271 | 9.944.369 | 18.005.813 | 103 |
| 2023 | 26.467.108 | 2.360.949 | 17.037.671 | 7.781.927 | 22.646.949 | 107 |
| 2022 | 25.289.244 | 3.434.861 | 15.820.077 | 1.799.632 | 26.073.546 | 117 |
| 2021 | 25.175.222 | 3.240.858 | 16.011.362 | 1.943.255 | 25.687.432 | 121 |
| 2020 | 17.955.872 | 1.502.868 | 16.656.796 | 1.233.024 | 23.857.784 | 115 |
| 2019 | 22.495.707 | 3.957.192 | 17.223.808 | 1.204.846 | 25.774.057 | 136 |
Cifra de afaceri 2025
22.952.614 lei ▲ 14,5%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.952.614 | 593.049 | 15.339.429 | 9.213.113 | 18.597.622 | 100 |
| 2024 | 20.044.012 | -2.280.187 | 16.194.271 | 9.944.369 | 18.005.813 | 103 |
| 2023 | 26.467.108 | 2.360.949 | 17.037.671 | 7.781.927 | 22.646.949 | 107 |
| 2022 | 25.289.244 | 3.434.861 | 15.820.077 | 1.799.632 | 26.073.546 | 117 |
| 2021 | 25.175.222 | 3.240.858 | 16.011.362 | 1.943.255 | 25.687.432 | 121 |
| 2020 | 17.955.872 | 1.502.868 | 16.656.796 | 1.233.024 | 23.857.784 | 115 |
| 2019 | 22.495.707 | 3.957.192 | 17.223.808 | 1.204.846 | 25.774.057 | 136 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?