ARHIPAC SERVICE S.R.L.
Oradea, Bihor
31 ani pe piață1 angajatCifră de afaceri 254.386 leiPlătitor TVA
Oferim o solutie completa de ERP+CRM. Produsul xERP este localizarea si adaptarea produsului ADempiere la specificul Romaniei.
Pentru deplina satisfactie a clientilor oferim servicii de consultanta, implementare, training si mentenanta pe toata durata de utilizare a produsului.
Pentru deplina satisfactie a clientilor oferim servicii de consultanta, implementare, training si mentenanta pe toata durata de utilizare a produsului.
Locație & program
ARHIPAC SERVICE S.R.L.
Punct de LucruStr. Sovata nr. 7 ap. 4, Oradea, Bihor Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ARHIPAC SERVICE S.R.L. · CUI RO6733442 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ARHIPAC SERVICE S.R.L. · CUI RO6733442 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ARHIPAC SERVICE S.R.L.
- CUI
- RO6733442
- Nr. reg. com.
- J05/4094/1994
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 6201 – Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. Gen. Gheorghe Magheru nr. 48
410048, Oradea, Bihor conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 254.386 | 41.719 | 114.607 | 73.446 | 203.499 | 1 |
| 2024 | 320.329 | 72.881 | 124.503 | 69.073 | 208.780 | 1 |
| 2023 | 262.124 | 14.157 | 137.408 | 74.271 | 154.899 | 1 |
| 2022 | 213.087 | 1.689 | 154.091 | 104.017 | 140.742 | 1 |
| 2021 | 292.798 | 78.216 | 177.764 | 82.775 | 814.850 | 2 |
| 2020 | 262.853 | 43.022 | 203.591 | 169.574 | 736.635 | 3 |
| 2019 | 348.095 | 54.730 | 138.042 | 46.637 | 693.613 | 4 |
Cifra de afaceri 2025
254.386 lei ▼ 20,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 254.386 | 41.719 | 114.607 | 73.446 | 203.499 | 1 |
| 2024 | 320.329 | 72.881 | 124.503 | 69.073 | 208.780 | 1 |
| 2023 | 262.124 | 14.157 | 137.408 | 74.271 | 154.899 | 1 |
| 2022 | 213.087 | 1.689 | 154.091 | 104.017 | 140.742 | 1 |
| 2021 | 292.798 | 78.216 | 177.764 | 82.775 | 814.850 | 2 |
| 2020 | 262.853 | 43.022 | 203.591 | 169.574 | 736.635 | 3 |
| 2019 | 348.095 | 54.730 | 138.042 | 46.637 | 693.613 | 4 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?