APAVIL SA
Râmnicu Vâlcea, Valcea
22 ani pe piață629 angajațiCifră de afaceri 113.368.329 leiPlătitor TVA
Captarea, tratarea si distributia apei
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
APAVIL SA · CUI 16468149 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
APAVIL SA · CUI 16468149 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- APAVIL SA
- CUI
- 16468149
- Nr. reg. com.
- J2004000522380
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 3600 – Captarea, tratarea și distribuția apei
- Înregistrată în
- 2004
- Adresă sediu social
- Str. Carol I nr. 3-5
Râmnicu Vâlcea, Vâlcea conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.368.329 | 22.412.218 | 118.639.028 | 15.916.986 | 127.024.582 | 629 |
| 2024 | 95.302.477 | 10.002.296 | 124.676.694 | 21.305.218 | 90.400.163 | 665 |
| 2023 | 92.419.278 | 12.715.378 | 154.257.454 | 42.584.106 | 80.437.140 | 679 |
| 2022 | 79.304.398 | 6.571.839 | 128.137.572 | 39.570.925 | 67.781.558 | 685 |
| 2021 | 69.165.791 | 5.693.626 | 149.862.856 | 49.775.820 | 54.763.142 | 722 |
| 2020 | 63.992.126 | 4.670.058 | 169.767.315 | 55.704.695 | 49.098.472 | 750 |
| 2019 | 64.608.118 | 5.327.252 | 203.588.516 | 61.302.317 | 44.457.369 | 777 |
Cifra de afaceri 2025
113.368.329 lei ▲ 19%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.368.329 | 22.412.218 | 118.639.028 | 15.916.986 | 127.024.582 | 629 |
| 2024 | 95.302.477 | 10.002.296 | 124.676.694 | 21.305.218 | 90.400.163 | 665 |
| 2023 | 92.419.278 | 12.715.378 | 154.257.454 | 42.584.106 | 80.437.140 | 679 |
| 2022 | 79.304.398 | 6.571.839 | 128.137.572 | 39.570.925 | 67.781.558 | 685 |
| 2021 | 69.165.791 | 5.693.626 | 149.862.856 | 49.775.820 | 54.763.142 | 722 |
| 2020 | 63.992.126 | 4.670.058 | 169.767.315 | 55.704.695 | 49.098.472 | 750 |
| 2019 | 64.608.118 | 5.327.252 | 203.588.516 | 61.302.317 | 44.457.369 | 777 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?