ANNABELLA SRL
Valcea
32 ani pe piață1409 angajațiCifră de afaceri 752.895.310 leiPlătitor TVA
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ANNABELLA SRL · CUI 6532457 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ANNABELLA SRL · CUI 6532457 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ANNABELLA SRL
- CUI
- 6532457
- Nr. reg. com.
- J2020000233398
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Str. Principală I nr. 23
627330, Suraia, Vrancea conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 752.895.310 | 13.082.187 | 261.056.343 | 326.569.772 | 121.967.148 | 1.409 |
| 2024 | 683.167.870 | 22.324.512 | 264.933.626 | 205.570.638 | 175.039.330 | 1.383 |
| 2023 | 604.138.887 | 29.778.857 | 208.410.695 | 162.117.788 | 154.655.625 | 1.225 |
| 2022 | 480.406.544 | 20.303.685 | 165.754.563 | 124.158.000 | 124.910.315 | 1.083 |
| 2021 | 388.621.427 | 15.594.840 | 135.221.510 | 81.383.526 | 129.911.507 | 1.057 |
| 2020 | 346.442.586 | 14.857.580 | 118.844.939 | 72.201.596 | 114.342.732 | 979 |
| 2019 | 317.545.353 | 13.521.175 | 105.320.203 | 66.566.070 | 99.513.351 | 956 |
Cifra de afaceri 2025
752.895.310 lei ▲ 10,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 752.895.310 | 13.082.187 | 261.056.343 | 326.569.772 | 121.967.148 | 1.409 |
| 2024 | 683.167.870 | 22.324.512 | 264.933.626 | 205.570.638 | 175.039.330 | 1.383 |
| 2023 | 604.138.887 | 29.778.857 | 208.410.695 | 162.117.788 | 154.655.625 | 1.225 |
| 2022 | 480.406.544 | 20.303.685 | 165.754.563 | 124.158.000 | 124.910.315 | 1.083 |
| 2021 | 388.621.427 | 15.594.840 | 135.221.510 | 81.383.526 | 129.911.507 | 1.057 |
| 2020 | 346.442.586 | 14.857.580 | 118.844.939 | 72.201.596 | 114.342.732 | 979 |
| 2019 | 317.545.353 | 13.521.175 | 105.320.203 | 66.566.070 | 99.513.351 | 956 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?