ALPHAGAN
Ploiești, jud. Prahova
9 ani pe piață1 angajatCifră de afaceri 154.339 leiPlătitor TVA
Alphagan
Pentru că suntem alături de afacerea ta încă de la înființare. Te consiliem, te ajutăm să completezi toate documentațiile necesare și chiar să obții finanțări pentru creșterea companiei.
Locație & program
Strada Vlad Țepeș nr.21
Punct de LucruStrada Vlad Țepeș nr. 21, 10, Ploiești, Prahova Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ALPHAGAN SRL · CUI 37400464 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ALPHAGAN SRL · CUI 37400464 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ALPHAGAN SRL
- CUI
- 37400464
- Nr. reg. com.
- J2017000817291
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 7020 – Activitati de consultanta pentru afaceri si management
- Înregistrată în
- 2017
- Adresă sediu social
- Str. Domnișori nr. 8Bl:8E
10, Ploiești, Prahova
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.339 | 12.520 | 43.587 | 130.555 | 5.658 | 1 |
| 2024 | 310.460 | 6.888 | 81.188 | 224.330 | 8.137 | 1 |
| 2023 | 503.846 | 964 | 108.567 | 318.044 | 1.249 | 1 |
| 2022 | 628.322 | 65.045 | 2.689 | 284.649 | 65.285 | 2 |
| 2021 | 430.290 | 130.417 | 0 | 121.655 | 173.560 | 3 |
| 2020 | 299.181 | 35.291 | 0 | 33.244 | 43.143 | 3 |
| 2019 | 236.594 | -35.420 | 0 | 31.335 | 7.852 | 3 |
Cifra de afaceri 2025
154.339 lei ▼ 50,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.339 | 12.520 | 43.587 | 130.555 | 5.658 | 1 |
| 2024 | 310.460 | 6.888 | 81.188 | 224.330 | 8.137 | 1 |
| 2023 | 503.846 | 964 | 108.567 | 318.044 | 1.249 | 1 |
| 2022 | 628.322 | 65.045 | 2.689 | 284.649 | 65.285 | 2 |
| 2021 | 430.290 | 130.417 | 0 | 121.655 | 173.560 | 3 |
| 2020 | 299.181 | 35.291 | 0 | 33.244 | 43.143 | 3 |
| 2019 | 236.594 | -35.420 | 0 | 31.335 | 7.852 | 3 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?