ALMI ROM SRL
Gheorgheni, Harghita
25 ani pe piață13 angajațiCifră de afaceri 24.073.342 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata cu cafea, ceai, cacao si condimente
Locație & program
ALMI ROM SRL
Sediu SocialStr. Kossuth Lajos nr. 222, Gheorgheni, Harghita Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ALMI-ROM SRL · CUI RO14050068 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ALMI-ROM SRL · CUI RO14050068 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ALMI-ROM SRL
- CUI
- RO14050068
- Nr. reg. com.
- J19/224/2001
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4637 – Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
- Înregistrată în
- 2001
- Adresă sediu social
- Str. Kossuth Lajos nr. 222
Gheorgheni, Harghita
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.073.342 | 1.054.251 | 2.668.230 | 1.401.650 | 11.916.351 | 13 |
| 2024 | 26.801.633 | 1.494.439 | 2.845.204 | 1.284.551 | 11.873.464 | 13 |
| 2023 | 25.128.812 | 1.189.742 | 2.741.498 | 992.303 | 11.373.724 | 13 |
| 2022 | 24.330.623 | 1.816.082 | 2.681.594 | 384.273 | 11.178.041 | 12 |
| 2021 | 20.608.499 | 1.771.614 | 2.701.928 | 168.748 | 10.350.700 | 13 |
| 2020 | 18.069.020 | 1.743.867 | 2.786.751 | 205.623 | 10.252.974 | 15 |
| 2019 | 20.350.910 | 1.936.422 | 2.887.217 | 300.526 | 10.444.106 | 16 |
Cifra de afaceri 2025
24.073.342 lei ▼ 10,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.073.342 | 1.054.251 | 2.668.230 | 1.401.650 | 11.916.351 | 13 |
| 2024 | 26.801.633 | 1.494.439 | 2.845.204 | 1.284.551 | 11.873.464 | 13 |
| 2023 | 25.128.812 | 1.189.742 | 2.741.498 | 992.303 | 11.373.724 | 13 |
| 2022 | 24.330.623 | 1.816.082 | 2.681.594 | 384.273 | 11.178.041 | 12 |
| 2021 | 20.608.499 | 1.771.614 | 2.701.928 | 168.748 | 10.350.700 | 13 |
| 2020 | 18.069.020 | 1.743.867 | 2.786.751 | 205.623 | 10.252.974 | 15 |
| 2019 | 20.350.910 | 1.936.422 | 2.887.217 | 300.526 | 10.444.106 | 16 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?