ALFA COM SA
Baia Mare, Maramures
33 ani pe piață10 angajațiCifră de afaceri 3.501.273 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al altor bunuri de consum, nealimentare, n.c.a.
Locație & program
ALFA COM SA
Punct de LucruStr. Nisipari nr. 62, Baia Mare, Maramures Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ALFA-COM S.A. · CUI 2953704 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ALFA-COM S.A. · CUI 2953704 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ALFA-COM S.A.
- CUI
- 2953704
- Nr. reg. com.
- J24/273/1992
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4673 – Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Nisiparilor nr. 62
430344, Baia Mare, Maramureș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.501.273 | -835.114 | 118.353 | 5.233.017 | 571.639 | 10 |
| 2024 | 4.261.126 | 1.709.140 | 118.814 | 5.301.999 | 1.546.222 | 13 |
| 2023 | 4.866.445 | -418.154 | 1.704.334 | 8.630.113 | 93.955 | 15 |
| 2022 | 7.580.701 | -600.133 | 1.792.428 | 8.771.721 | 1.250.073 | 20 |
| 2021 | 8.989.872 | -326.919 | 1.860.938 | 8.808.431 | 2.062.466 | 23 |
| 2020 | 11.389.686 | -364.601 | 1.932.172 | 8.669.820 | 3.088.834 | 26 |
| 2019 | 17.759.634 | 165.679 | 2.088.717 | 9.878.266 | 3.530.129 | 33 |
Cifra de afaceri 2025
3.501.273 lei ▼ 17,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.501.273 | -835.114 | 118.353 | 5.233.017 | 571.639 | 10 |
| 2024 | 4.261.126 | 1.709.140 | 118.814 | 5.301.999 | 1.546.222 | 13 |
| 2023 | 4.866.445 | -418.154 | 1.704.334 | 8.630.113 | 93.955 | 15 |
| 2022 | 7.580.701 | -600.133 | 1.792.428 | 8.771.721 | 1.250.073 | 20 |
| 2021 | 8.989.872 | -326.919 | 1.860.938 | 8.808.431 | 2.062.466 | 23 |
| 2020 | 11.389.686 | -364.601 | 1.932.172 | 8.669.820 | 3.088.834 | 26 |
| 2019 | 17.759.634 | 165.679 | 2.088.717 | 9.878.266 | 3.530.129 | 33 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?