ADISS SA
Tăuții-Măgherăuș, Maramures
33 ani pe piață34 angajațiCifră de afaceri 3.323.429 leiPlătitor TVA
Fabricarea altor echipamente de utilizare generala
Locație & program
ADISS SA
Punct de LucruStr. Minerilor nr. 16, Tăuții-Măgherăuș, Maramures Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ADISS SA · CUI RO3359107 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ADISS SA · CUI RO3359107 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ADISS SA
- CUI
- RO3359107
- Nr. reg. com.
- J1993000310246
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2829 – Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. 66 nr. 16
437345, Tăuții-Măgherăuș, Maramureș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.323.429 | -17.523.390 | 7.362.250 | 43.618.062 | 7.800.416 | 34 |
| 2024 | 22.901.449 | -553.357 | 13.359.019 | 42.346.713 | 26.418.162 | 46 |
| 2023 | 38.136.708 | 91.056 | 14.691.782 | 49.584.893 | 27.071.701 | 61 |
| 2022 | 43.201.003 | 616.731 | 15.716.018 | 50.913.222 | 26.980.646 | 68 |
| 2021 | 36.839.721 | 837.790 | 12.200.136 | 41.283.746 | 26.363.914 | 66 |
| 2020 | 40.439.375 | 657.501 | 12.742.526 | 42.926.651 | 19.166.059 | 64 |
| 2019 | 21.900.494 | 398.763 | 23.234.680 | 39.205.548 | 26.841.123 | 68 |
Cifra de afaceri 2025
3.323.429 lei ▼ 85,5%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.323.429 | -17.523.390 | 7.362.250 | 43.618.062 | 7.800.416 | 34 |
| 2024 | 22.901.449 | -553.357 | 13.359.019 | 42.346.713 | 26.418.162 | 46 |
| 2023 | 38.136.708 | 91.056 | 14.691.782 | 49.584.893 | 27.071.701 | 61 |
| 2022 | 43.201.003 | 616.731 | 15.716.018 | 50.913.222 | 26.980.646 | 68 |
| 2021 | 36.839.721 | 837.790 | 12.200.136 | 41.283.746 | 26.363.914 | 66 |
| 2020 | 40.439.375 | 657.501 | 12.742.526 | 42.926.651 | 19.166.059 | 64 |
| 2019 | 21.900.494 | 398.763 | 23.234.680 | 39.205.548 | 26.841.123 | 68 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?