ADETRANS SRL
Sighetu Marmației, Maramures
34 ani pe piață8 angajațiCifră de afaceri 20.238.437 leiPlătitor TVA
Comert cu piese si accesorii pentru autovehicule
Locație & program
ADETRANS SRL
Sediu SocialStr. Dragos Voda nr. 176, Sighetu Marmației, Maramures Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ADETRANS SRL · CUI 2213161 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ADETRANS SRL · CUI 2213161 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ADETRANS SRL
- CUI
- 2213161
- Nr. reg. com.
- J1991000833244
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Str. Dragos Voda nr. 176
Sighetu Marmației, Maramures
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.238.437 | 858.389 | 105.126 | 5.330.377 | 5.866.085 | 8 |
| 2024 | 12.526.174 | 116.997 | 105.843 | 1.535.303 | 5.007.696 | 9 |
| 2023 | 10.053.818 | 91.848 | 209.301 | 1.440.906 | 5.090.700 | 9 |
| 2022 | 10.170.530 | 220.375 | 169.574 | 2.029.119 | 4.969.227 | 10 |
| 2021 | 13.342.869 | 43.444 | 176.176 | 2.609.386 | 5.079.121 | 12 |
| 2020 | 13.606.473 | 44.778 | 240.317 | 3.220.298 | 4.941.685 | 15 |
| 2019 | 14.571.206 | 250.188 | 330.441 | 3.079.951 | 4.896.907 | 18 |
Cifra de afaceri 2025
20.238.437 lei ▲ 61,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.238.437 | 858.389 | 105.126 | 5.330.377 | 5.866.085 | 8 |
| 2024 | 12.526.174 | 116.997 | 105.843 | 1.535.303 | 5.007.696 | 9 |
| 2023 | 10.053.818 | 91.848 | 209.301 | 1.440.906 | 5.090.700 | 9 |
| 2022 | 10.170.530 | 220.375 | 169.574 | 2.029.119 | 4.969.227 | 10 |
| 2021 | 13.342.869 | 43.444 | 176.176 | 2.609.386 | 5.079.121 | 12 |
| 2020 | 13.606.473 | 44.778 | 240.317 | 3.220.298 | 4.941.685 | 15 |
| 2019 | 14.571.206 | 250.188 | 330.441 | 3.079.951 | 4.896.907 | 18 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?