ACHTUNG IMPEX SRL
Craiova, Dolj
32 ani pe piață44 angajațiCifră de afaceri 34.006.789 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie
Locație & program
ACHTUNG IMPEX SRL
Punct de LucruStr. Cart. Brazda lui Novac, Craiova, Dolj Vezi pe hartă
Persoane de contact
Date firmă
ACHTUNG IMPEX SRL · CUI 6440159 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ACHTUNG IMPEX SRL · CUI 6440159 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ACHTUNG IMPEX SRL
- CUI
- 6440159
- Nr. reg. com.
- J1994003036166
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4645 – Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Str. Plaiului nr. 3
207206, Cârcea, Dolj conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.006.789 | 2.426.010 | 2.273.636 | 10.133.226 | 2.709.867 | 44 |
| 2024 | 36.434.614 | 3.635.085 | 2.240.235 | 10.175.299 | 3.918.942 | 43 |
| 2023 | 30.664.752 | 4.006.233 | 1.368.394 | 1.849.460 | 6.342.668 | 41 |
| 2022 | 25.156.113 | 2.052.578 | 1.631.900 | 5.182.413 | 2.336.435 | 41 |
| 2021 | 24.510.973 | 2.130.088 | 1.481.206 | 5.629.594 | 2.413.945 | 43 |
| 2020 | 24.233.434 | 1.735.485 | 1.829.664 | 3.890.730 | 3.547.150 | 45 |
| 2019 | 25.641.724 | 1.527.808 | 2.202.567 | 4.025.491 | 3.530.858 | 52 |
Cifra de afaceri 2025
34.006.789 lei ▼ 6,7%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.006.789 | 2.426.010 | 2.273.636 | 10.133.226 | 2.709.867 | 44 |
| 2024 | 36.434.614 | 3.635.085 | 2.240.235 | 10.175.299 | 3.918.942 | 43 |
| 2023 | 30.664.752 | 4.006.233 | 1.368.394 | 1.849.460 | 6.342.668 | 41 |
| 2022 | 25.156.113 | 2.052.578 | 1.631.900 | 5.182.413 | 2.336.435 | 41 |
| 2021 | 24.510.973 | 2.130.088 | 1.481.206 | 5.629.594 | 2.413.945 | 43 |
| 2020 | 24.233.434 | 1.735.485 | 1.829.664 | 3.890.730 | 3.547.150 | 45 |
| 2019 | 25.641.724 | 1.527.808 | 2.202.567 | 4.025.491 | 3.530.858 | 52 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?