ABF FABINI S.R.L. - Architekturbüro Fabini Hermannstadt
Sibiu, Sibiu
34 ani pe piațăCifră de afaceri 66.195 lei
Architekturbureau Fabini - Arhitectura, restaurare, proiectare de arhitectura, decoratiuni, amenajari interioare. Firma ABF Fabini activeaza in domeniul planificarii si supravegherii constructiei in cadrul restaurarii monumentelor istorice protejate de lege dar si in constructia de cladiri noi civile sau industriale.
Locație & program
ABF FABINI S.R.L. - Architekturb
Sediu SocialStr. Tipografilor nr. 12, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
AGRAMONIA ABF S.R.L. · CUI 794327 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
AGRAMONIA ABF S.R.L. · CUI 794327 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- AGRAMONIA ABF S.R.L.
- CUI
- 794327
- Nr. reg. com.
- J1991000858320
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 4791 – Activitati ale portalurilor web
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Str. Tipografilor nr. 12
Sibiu, Sibiu
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66.195 | 23.132 | 12.021 | 90.166 | 121.958 | 0 |
| 2024 | 44.587 | -17.105 | 6.577 | 92.503 | 52.574 | 1 |
| 2023 | 37.655 | -51.123 | 6.577 | 79.107 | 69.679 | 1 |
| 2022 | 46.655 | -44.957 | 6.577 | 187.533 | -7.108 | 0 |
| 2021 | 103.808 | -8.237 | 0 | 167.385 | 37.849 | 1 |
| 2020 | 55.739 | -104 | 0 | 152.314 | 45.359 | 1 |
| 2019 | 91.358 | -35.942 | 167 | 112.451 | 70.335 | 1 |
Cifra de afaceri 2025
66.195 lei ▲ 48,5%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66.195 | 23.132 | 12.021 | 90.166 | 121.958 | 0 |
| 2024 | 44.587 | -17.105 | 6.577 | 92.503 | 52.574 | 1 |
| 2023 | 37.655 | -51.123 | 6.577 | 79.107 | 69.679 | 1 |
| 2022 | 46.655 | -44.957 | 6.577 | 187.533 | -7.108 | 0 |
| 2021 | 103.808 | -8.237 | 0 | 167.385 | 37.849 | 1 |
| 2020 | 55.739 | -104 | 0 | 152.314 | 45.359 | 1 |
| 2019 | 91.358 | -35.942 | 167 | 112.451 | 70.335 | 1 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?