24 IANUARIE SA
Ploiești, jud. Prahova
34 ani pe piață190 angajațiCifră de afaceri 40.893.782 leiPlătitor TVA
Fabricarea utilajelor pentru metalurgie
Locație & program
24 IANUARIE SA
Sediu SocialStr. Ion Dragalina nr. 18, Ploiești, Prahova Vezi pe hartă
Persoane de contact
ILIE IONUT
DIRECTOR MARKETING
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
24 IANUARIE SA · CUI 1343490 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
24 IANUARIE SA · CUI 1343490 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- 24 IANUARIE SA
- CUI
- 1343490
- Nr. reg. com.
- J1991001043293
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2891 – Fabricarea utilajelor pentru metalurgie
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Str. Ion Dragalina nr. 18
Ploiești, Prahova
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.893.782 | 126.342 | 40.407.344 | 29.548.416 | 35.113.403 | 190 |
| 2024 | 36.631.836 | 216.151 | 42.765.991 | 32.350.991 | 34.987.061 | 235 |
| 2023 | 57.531.084 | 1.540.422 | 43.101.540 | 27.908.556 | 35.533.927 | 266 |
| 2022 | 60.111.969 | 961.890 | 38.591.415 | 25.424.471 | 34.402.173 | 268 |
| 2021 | 45.972.719 | 539.999 | 38.255.451 | 28.055.836 | 33.974.912 | 279 |
| 2020 | 35.742.041 | 190.349 | 38.807.418 | 22.675.955 | 33.434.913 | 281 |
| 2019 | 37.067.389 | 1.045.855 | 39.812.484 | 22.381.330 | 33.244.563 | 328 |
Cifra de afaceri 2025
40.893.782 lei ▲ 11,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.893.782 | 126.342 | 40.407.344 | 29.548.416 | 35.113.403 | 190 |
| 2024 | 36.631.836 | 216.151 | 42.765.991 | 32.350.991 | 34.987.061 | 235 |
| 2023 | 57.531.084 | 1.540.422 | 43.101.540 | 27.908.556 | 35.533.927 | 266 |
| 2022 | 60.111.969 | 961.890 | 38.591.415 | 25.424.471 | 34.402.173 | 268 |
| 2021 | 45.972.719 | 539.999 | 38.255.451 | 28.055.836 | 33.974.912 | 279 |
| 2020 | 35.742.041 | 190.349 | 38.807.418 | 22.675.955 | 33.434.913 | 281 |
| 2019 | 37.067.389 | 1.045.855 | 39.812.484 | 22.381.330 | 33.244.563 | 328 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?