2000 LCH S.R.L.
București
26 ani pe piață1 angajatCifră de afaceri 4.900 lei
Lichiardopol ConstantinDir Executiv
SC 2000 LCH SRL elaboreaza proiecte de investitii pentru:
Programe de finantari nerambursabile ale Uniunii Europene (Phare, Sapard, Ricop,FEADR, fonduri structurale etc)
Programe de finantare nerambursabile si asistenta tehnica oferite de alte state
Finantari rambursabile gestionate de institutiile financiare din Romania si din strainatate
Alte finantari nerambursabil
Programe de finantari nerambursabile ale Uniunii Europene (Phare, Sapard, Ricop,FEADR, fonduri structurale etc)
Programe de finantare nerambursabile si asistenta tehnica oferite de alte state
Finantari rambursabile gestionate de institutiile financiare din Romania si din strainatate
Alte finantari nerambursabil
Locație & program
2000 LCH S.R.L.
Punct de LucruStr. Calarasi nr. 167, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
2000-LCH SRL · CUI 12968877 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
2000-LCH SRL · CUI 12968877 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- 2000-LCH SRL
- CUI
- 12968877
- Nr. reg. com.
- J40/4169/2000
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 6420 – Activitati ale holdingurilor
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Cal. Călărașilor nr. 172
București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 4.900 | -22.690 | 0 | 57.884 | -35.100 | 1 |
| 2021 | 64.325 | 30.891 | 0 | 43.536 | -12.410 | 1 |
| 2020 | 26.586 | -29.291 | 0 | 68.021 | -43.301 | 1 |
| 2019 | 108.918 | -8.696 | 0 | 58.501 | -14.010 | 2 |
Cifra de afaceri 2022
4.900 lei ▼ 92,4%
Vezi tabelul complet (4 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 4.900 | -22.690 | 0 | 57.884 | -35.100 | 1 |
| 2021 | 64.325 | 30.891 | 0 | 43.536 | -12.410 | 1 |
| 2020 | 26.586 | -29.291 | 0 | 68.021 | -43.301 | 1 |
| 2019 | 108.918 | -8.696 | 0 | 58.501 | -14.010 | 2 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?