.A.S.A. SERVICII ECOLOGICE SRL
Arad, Arad
24 ani pe piață122 angajațiCifră de afaceri 86.229.784 leiPlătitor TVA
Colectarea si tratarea altor reziduuri
Locație & program
.A.S.A. SERVICII ECOLOGICE SRL
Punct de LucruȘos. de Centura Nord FN, Arad, Arad Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL · CUI 14822567 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL · CUI 14822567 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- FCC ENVIRONMENT ROMÂNIA SRL
- CUI
- 14822567
- Nr. reg. com.
- J2002000648028
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 3832 – Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
- Înregistrată în
- 2002
- Adresă sediu social
- Zona Cet - Șoseaua Centura Nord nr. FN
Arad conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86.229.784 | -162.287 | 63.608.318 | 21.235.859 | 35.186.761 | 122 |
| 2024 | 78.465.651 | 1.852.793 | 49.727.869 | 13.542.041 | 35.349.045 | 132 |
| 2023 | 66.591.160 | 2.108.875 | 49.105.485 | 11.706.893 | 33.496.251 | 155 |
| 2022 | 67.300.324 | 2.094.051 | 43.400.765 | 12.533.712 | 31.742.658 | 161 |
| 2021 | 63.668.574 | 2.832.450 | 37.516.784 | 12.082.119 | 29.738.635 | 149 |
| 2020 | 55.810.582 | 4.944.823 | 35.387.644 | 10.548.992 | 28.406.186 | 133 |
| 2019 | 49.438.212 | 5.508.370 | 38.486.139 | 13.590.301 | 25.461.363 | 144 |
Cifra de afaceri 2025
86.229.784 lei ▲ 9,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86.229.784 | -162.287 | 63.608.318 | 21.235.859 | 35.186.761 | 122 |
| 2024 | 78.465.651 | 1.852.793 | 49.727.869 | 13.542.041 | 35.349.045 | 132 |
| 2023 | 66.591.160 | 2.108.875 | 49.105.485 | 11.706.893 | 33.496.251 | 155 |
| 2022 | 67.300.324 | 2.094.051 | 43.400.765 | 12.533.712 | 31.742.658 | 161 |
| 2021 | 63.668.574 | 2.832.450 | 37.516.784 | 12.082.119 | 29.738.635 | 149 |
| 2020 | 55.810.582 | 4.944.823 | 35.387.644 | 10.548.992 | 28.406.186 | 133 |
| 2019 | 49.438.212 | 5.508.370 | 38.486.139 | 13.590.301 | 25.461.363 | 144 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?